Kjøpe BFC237882682 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP/MKP378 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237882682 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237882682 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.610" (15.50mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 6800pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD |
| kapasitans: | 6800pF |