Kjøpe BFC237892473 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) |
| Serie: | MKP/MKP378 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237892473 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237892473 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.984" (25.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.047µF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.047UF 5% 2KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.047µF |