BFC237964434
Delenummer:
BFC237964434
Beskrivelse:
CAP FILM 0.43UF 5% 630VDC RADIAL
Dataark:
BFC237964434.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC237964434 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:630V
Spenningsverdier - AC:220V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm)
Serie:MKP379
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222237964434
Driftstemperatur:-55°C ~ 85°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC237964434
Lead Spacing:1.083" (27.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.748" (19.00mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.43µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.43UF 5% 630VDC RADIAL
kapasitans:0.43µF