Kjøpe BFC238065682 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 200V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) |
| Serie: | MKP380 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222238065682 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC238065682 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.315" (8.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 6800pF ±10% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 6800pF |