Kjøpe BFC238301225 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 125V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| Serie: | MMKP383 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222238301225 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC238301225 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 1.102" (28.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |