Kjøpe BFC238333133 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 350V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | MMKP383 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222238333133 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC238333133 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.512" (13.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.013µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.013µF |