Kjøpe BFC238558622 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 550V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP385 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222238558622 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC238558622 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.551" (14.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 6200pF ±5% Film Capacitor 550V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 6200PF 5% 1.6KVDC RAD |
| kapasitans: | 6200pF |