Kjøpe BFC238580302 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 700V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | MKP385 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222238580302 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BFC238580302 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.433" (11.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 3000pF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 3000PF 5% 2KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 3000pF |