Kjøpe BFC246804825 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 100V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 63V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.024" L x 0.374" W (26.00mm x 9.50mm) |
| Serie: | MKT468 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222246804825 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC246804825 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.886" (22.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 8.2µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 8.2UF 10% 100VDC RADIAL |
| kapasitans: | 8.2µF |