Kjøpe BFC247934274 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 160V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 100V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) |
| Serie: | MKP479 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222247934274 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC247934274 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.630" (16.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.27µF ±5% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.27UF 5% 160VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.27µF |