Kjøpe BFC247964204 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 200V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Serie: | MKP479 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222247964204 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC247964204 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.846" (21.50mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.2µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.2UF 5% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.2µF |