Kjøpe BFC247964304 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 200V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) |
| Serie: | MKP479 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222247964304 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC247964304 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.905" (23.00mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.3µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.3UF 5% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.3µF |