Kjøpe BLF2425M8L140J med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 28V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 65V |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT502A |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 140W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-502A |
| Andre navn: | 934067835118 |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BLF2425M8L140J |
| Gevinst: | 19dB |
| Frekvens: | 2.45GHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.45GHz 19dB 140W SOT502A |
| Beskrivelse: | RF FET LDMOS 65V 19DB SOT502A |
| Nåværende vurdering: | - |
| Nåværende - Test: | 1.3A |
| Email: | [email protected] |