Kjøpe BLF246B,112 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 28V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 65V |
| Transistor Type: | 2 N-Channel (Dual) Common Source |
| Leverandør Enhetspakke: | CDFM8 |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 60W |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | SOT-161A |
| Andre navn: | 568-2403 934001090112 BLF246B BLF246B-ND |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BLF246B,112 |
| Gevinst: | 19dB |
| Frekvens: | 175MHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet 2 N-Channel (Dual) Common Source 28V 50mA 175MHz 19dB 60W CDFM8 |
| Beskrivelse: | RF FET 2 NC 65V 19DB SOT161A |
| Nåværende vurdering: | 8A |
| Nåværende - Test: | 50mA |
| Email: | [email protected] |