Kjøpe BLF888DU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 50V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 104V |
| Transistor Type: | LDMOS |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT539A |
| Serie: | - |
| Power - Output: | 250W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SOT539A |
| Andre navn: | 568-12831 934067864112 BLF888DU-ND |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BLF888DU |
| Gevinst: | 21dB |
| Frekvens: | 860MHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet LDMOS 50V 1.3A 860MHz 21dB 250W SOT539A |
| Beskrivelse: | RF FET LDMOS 104V 21DB SOT539A |
| Nåværende vurdering: | - |
| Nåværende - Test: | 1.3A |
| Email: | [email protected] |