Kjøpe BQ24165YFFR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 10V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 49-UFBGA, DSBGA |
| Andre navn: | 296-30104-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BQ24165YFFR |
| Interface: | USB |
| Feilbeskyttelse: | Over Temperature, Short Circuit |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion 49-DSBGA (2.8x2.8) |
| Beskrivelse: | IC BATT CHRG MGMT LI-ION 49DSBGA |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 2.5A |
| Batterispenning: | 3.7V |
| Batteri Kjemi: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |