Kjøpe BQ24725ARGRT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 24V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 296-29650-2 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall celler: | 1 ~ 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BQ24725ARGRT |
| Interface: | I²C |
| Feilbeskyttelse: | Over Current, Over Voltage, Short Circuit |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Beskrivelse: | IC CHRG MGMT LI+ 1-4CELL 20VQFN |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | - |
| Batterispenning: | 19.2V (Max) |
| Batteri Kjemi: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |