Kjøpe BQ500511RHAT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 40-VQFN (6x6) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 296-43176-2 BQ500511RHAT-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BQ500511RHAT |
| Utvidet beskrivelse: | Wireless Power Transmitter PMIC 40-VQFN (6x6) |
| Beskrivelse: | IC WIRELESS TRANSMITTER 40VQFN |
| Strøm - Forsyning: | 3.45mA |
| applikasjoner: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |