Kjøpe BSP50,115 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 1.3V @ 500µA, 500mA |
| Transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-223 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Strøm - Maks: | 1.25W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andre navn: | 1727-5403-2 568-6846-2 568-6846-2-ND 933986330115 BSP50 T/R BSP50 T/R-ND BSP50,115-ND BSP50115 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BSP50,115 |
| Frekvens - Overgang: | 200MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 45V 1A 200MHz 1.25W Surface Mount SOT-223 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN DARL 45V 1A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 500mA, 10V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 50nA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 1A |
| Email: | [email protected] |