Kjøpe BTA08-600CWRG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.3V |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220AB |
| Serie: | Snubberless™ |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 |
| Andre navn: | 497-3748-5 BTA08-600WCRG BTA08600CWRG |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BTA08-600CWRG |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-220AB |
| Beskrivelse: | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 8A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 80A, 84A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 35mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 35mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |