Kjøpe BUF05703PWR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 16 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 14-TSSOP |
| Slew Rate: | 1 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | 296-15206-2 BUF05703PWRG4 BUF05703PWRG4-ND |
| Antall kretser: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BUF05703PWR |
| Beskrivelse: | IC 4CH GAMM CORRECT BUFF 14TSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 1.7mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| applikasjoner: | TFT-LCD Panels: Gamma Buffer, VCOM Driver |
| -3db Båndbredde: | 800kHz |
| Email: | [email protected] |