Kjøpe BUXD87T4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 450V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 1V @ 20mA, 200mA |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | DPAK |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 20W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navn: | 497-12153-2 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BUXD87T4 |
| Frekvens - Overgang: | 20MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 450V 500mA 20MHz 20W Surface Mount DPAK |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 450V 0.5A DPAK |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 12 @ 40mA, 5V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | - |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |