Kjøpe C0603C394M9RACTU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Tykkelse (Maks): | 0.034" (0.87mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | C |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0603 (1608 Metric) |
| Andre navn: | C0603C394M9RAC C0603C394M9RAC7867 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | C0603C394M9RACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.39µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.39UF 6.3V X7R 0603 |
| kapasitans: | 0.39µF |