Kjøpe C0603C680F5GACTU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±1% |
| Tykkelse (Maks): | 0.034" (0.87mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Andre navn: | 399-7945-2 C0603C680F5GAC C0603C680F5GAC7867 C0603C680F5GACTU-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | C0603C680F5GACTU |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Low ESL |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 68pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603 |
| kapasitans: | 68pF |