Kjøpe C0805C181JCGACTU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.055" (1.40mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Andre navn: | 399-7143-2 C0805C181JCGAC C0805C181JCGAC7800 C0805C181JCGACTU-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | C0805C181JCGACTU |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | High Voltage |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 180pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 0805 |
| kapasitans: | 180pF |