Kjøpe C0805C823K4RACTU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 16V |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Tykkelse (Maks): | 0.039" (1.00mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | C0805C823K4RACTU |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Low ESL |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805 |
| kapasitans: | 0.082µF |