Kjøpe C08M20 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 400V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia x 1.260" L (8.00mm x 32.00mm) |
| Serie: | C08M |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cartridge, Non-Standard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens varenummer: | C08M20 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 20A 400VAC NON STD |
| Nåværende vurdering: | 20A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 20kA |
| godkjenninger: | - |
| applikasjoner: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |