Kjøpe C1210C101JGRACTU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.075" (1.90mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | C |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1210 (3225 Metric) |
| Andre navn: | C1210C101JGRAC C1210C101JGRAC7800 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 21 Weeks |
| Produsentens varenummer: | C1210C101JGRACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | High Voltage |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 100pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 100PF 2KV X7R 1210 |
| kapasitans: | 100pF |
| applikasjoner: | SMPS Filtering |
| Email: | [email protected] |