Kjøpe C300K2R5E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±400ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) |
| Serie: | Corrib®280 |
| Motstand (ohm): | 2.5 |
| Strøm (Watts): | 300W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Tubular |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 400°C |
| Monteringsfunksjon: | Brackets (not included) |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | C300K2R5E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 2.5 OHM 10% 300W |