Kjøpe C330C472GDG5TA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Toleranse: | ±2% |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) |
| Serie: | Goldmax, 300 |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | C330C472GDG5TA |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.360" (9.14mm) |
| Egenskaper: | High Voltage |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 4700pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Beskrivelse: | CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 RAD |
| kapasitans: | 4700pF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |