Kjøpe CAY16-2672F4LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 1206 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | CAY16 |
| Motstand (ohm): | 26.7k |
| Kraft per element: | 62.5mW |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall motstandere: | 4 |
| Antall pinner: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CAY16-2672F4LF |
| Høyde - sittende (maks): | 0.024" (0.60mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 26.7k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Beskrivelse: | RES ARRAY 4 RES 26.7K OHM 1206 |