Kjøpe CD1408-F11000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.3V @ 1A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1000V (1kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | 1408 |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 300ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Chip, Concave Terminals |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CD1408-F11000 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 1000V (1kV) 1A Surface Mount 1408 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 1KV 1A 1408 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 5µA @ 1000V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 1A |
| Kapasitans @ Vr, F: | 15pF @ 4V, 1MHz |