Kjøpe CD74HC193M96E4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Positive Edge |
| timing: | Synchronous |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | 74HC |
| tilbakestille: | Asynchronous |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall elementer: | 1 |
| Antall bit per element: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CD74HC193M96E4 |
| Logikk Type: | Binary Counter |
| Utvidet beskrivelse: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Positive Edge 16-SOIC |
| Retning: | Up, Down |
| Beskrivelse: | IC PRESET SYNC 4-BIT HS 16SOIC |
| Count Rate: | 29MHz |