Kjøpe CD74HC4053M96G3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | ±1 V ~ 5 V |
| Bytt tid (Ton, Toff) (Maks): | - |
| Bytt krets: | SPDT |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | 296-31592-2 CD74HC4053M96G3-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 130 Ohm |
| Antall kretser: | 3 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | 2:1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CD74HC4053M96G3 |
| Utvidet beskrivelse: | 3 Circuit IC Switch 2:1 130 Ohm 16-SOIC |
| Beskrivelse: | IC MUX/DEMUX 2X1 16SOIC |
| Nåværende - Lekkasje (IS (av)) (Maks): | 100nA |
| Crosstalk: | - |
| Charge Injection: | - |
| Kanal-til-kanal-matching (ΔRon): | 5 Ohm |
| Kanalkapasitans (CS (av), CD (av)): | 8pF |
| -3db Båndbredde: | 200MHz |