Kjøpe CD74HCT40105M96G4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | 74HCT |
| Retransmit Capability: | No |
| Programmerbar flaggstøtte: | No |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnestørrelse: | 64 (16 x 4) |
| Produsentens varenummer: | CD74HCT40105M96G4 |
| Funksjon: | Asynchronous |
| FWFT-støtte: | No |
| Ekspansjonstype: | Depth, Width |
| Beskrivelse: | IC FIFO REGISTER 4X16 16SOIC |
| Datahastighet: | - |
| Strøm - Forsyning (Maks): | - |
| Buss Retningsmessig: | Uni-Directional |
| Tilgangstid: | - |
| Email: | [email protected] |