Kjøpe CDCM7005HFG/EM med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 52-CFP |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 3:10 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 52-CFlatPack |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Produksjon: | LVCMOS, LVPECL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CDCM7005HFG/EM |
| Input: | LVCMOS, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 1.5GHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/Yes |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK SYNC JITTER CLNR |
| Email: | [email protected] |