Kjøpe CDN250 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | CDN |
| Responstid: | Slow |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CDN250 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CANADIAN D TYPE 250V TIME |
| Nåværende vurdering: | 250A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 10kA |
| godkjenninger: | CE, CSA |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |