Kjøpe CDSOT23-T15LC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 15V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 30V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 16.7V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-3 |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Produsentens varenummer: | CDSOT23-T15LC |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 15VWM 30VC SMD |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 17A (8/20µs) |
| Kapasitans @ Frekvens: | 5pF @ 1MHz |