Kjøpe CDSOT236-T24 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 24V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 58.3V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 26.7V |
| Enveis kanaler: | 4 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 350W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CDSOT236-T24 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 24VWM 58.3VC SMD |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 6A (8/20µs) |