Kjøpe CGH60060D med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Test: | 28V |
|---|---|
| Spenningsvurdering: | 84V |
| Transistor Type: | HEMT |
| Leverandør Enhetspakke: | Die |
| Serie: | GaN |
| Power - Output: | 60W |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | Die |
| Støy Figur: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CGH60060D |
| Gevinst: | 13dB |
| Frekvens: | 6GHz |
| Utvidet beskrivelse: | RF Mosfet HEMT 28V 400mA 6GHz 13dB 60W Die |
| Beskrivelse: | RF MOSFET HEMT 28V DIE |
| Nåværende vurdering: | - |
| Nåværende - Test: | 400mA |
| Email: | [email protected] |