Kjøpe CHF12545DBF500L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.250" L x 0.500" W (31.75mm x 12.70mm) |
| Motstand (ohm): | 50 |
| Strøm (Watts): | 500W |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | Flat Box, Terminator |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CHF12545DBF500L |
| Lead Style: | Tab |
| Høyde - sittende (maks): | 0.200" (5.08mm) |
| Egenskaper: | RF, High Frequency |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W |