Kjøpe CLVC1G3208IDCKRQ1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | SC-70-6 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Utgangstype: | Single-Ended |
| Andre navn: | 296-28150-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall innganger: | 3 Input (2, 1) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CLVC1G3208IDCKRQ1 |
| Logikk Type: | AND/OR Gate |
| Utvidet beskrivelse: | AND/OR Gate Configurable 1 Circuit 3 Input (2, 1) Input SC-70-6 |
| Beskrivelse: | IC GATE POS OR-AND 3INP SC70-6 |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 32mA, 32mA |