Kjøpe CM400DY-34A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 1700V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 2.8V @ 15V, 400A |
| Leverandør Enhetspakke: | Module |
| Serie: | IGBTMOD™ |
| Strøm - Maks: | 3780W |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC-termistor: | No |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CM400DY-34A |
| Input Kapasitans (Cies) @ Vce: | 98.8nF @ 10V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT Module Half Bridge 1700V 400A 3780W Module |
| Beskrivelse: | IGBT MODULE DUAL 400A 1700V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 1mA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 400A |
| konfigurasjon: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |