Kjøpe CP82C54-12 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Programmable Timer |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-PDIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CP82C54-12 |
| Frekvens: | 12MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Programmable Timer IC 12MHz 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Beskrivelse: | IC OSC PROG TIMER 12MHZ 24DIP |
| Strøm - Forsyning: | 10mA |
| Telle: | - |
| Email: | [email protected] |