Kjøpe CSR2512C0R001F med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 2512 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm) |
| Serie: | CSR |
| Motstand (ohm): | 0.001 |
| Strøm (Watts): | 3W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2512 (6432 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 170°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CSR2512C0R001F |
| Høyde - sittende (maks): | 0.033" (0.85mm) |
| Egenskaper: | Current Sense |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.001 Ohm ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.001 OHM 1% 3W 2512 |