Kjøpe CTB06-1200CWPT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.3V |
| Triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220AB |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Produsentens varenummer: | CTB06-1200CWPT |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Alternistor - Snubberless 1200V (1.2kV) 6A Through Hole TO-220AB |
| Beskrivelse: | TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 6A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 60A, 63A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 35mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 35mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |