Kjøpe CY74FCT163CTQCTE4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Positive Edge |
| timing: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SSOP |
| Serie: | 74FCT |
| tilbakestille: | Synchronous |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall elementer: | 1 |
| Antall bit per element: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | CY74FCT163CTQCTE4 |
| Logikk Type: | Binary Counter |
| Utvidet beskrivelse: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Positive Edge 16-SSOP |
| Retning: | Up |
| Beskrivelse: | IC SYNC 4-BIT BIN CNTR 16SSOP |
| Count Rate: | - |
| Email: | [email protected] |