Kjøpe CZRU52C4V3-HF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Zener (Nom) (Vz): | 4.3V |
|---|---|
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 900mV @ 10mA |
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | 0603/SOD-523F |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 150mW |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2-SMD, No Lead |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | CZRU52C4V3-HF |
| Impedans (Maks) (Zzt): | 95 Ohm |
| Utvidet beskrivelse: | Zener Diode 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F |
| Beskrivelse: | DIODE ZENER 4.3V 150MW 0603 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 5µA @ 1V |