Kjøpe D2015L52 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.6V @ 9.5A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 600V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220 Isolated Tab |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 4µs |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads |
| Driftstemperatur - Kobling: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | D2015L52 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 600V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | - |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 9.5A |