Kjøpe DF1510M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Peak Reverse (Max): | 1000V |
|---|---|
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.1V @ 1.5A |
| Teknologi: | Standard |
| Leverandør Enhetspakke: | DFM |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 4-EDIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | DF1510M |
| Utvidet beskrivelse: | Bridge Rectifier Single Phase 1000V 1.5A Through Hole DFM |
| Diodetype: | Single Phase |
| Beskrivelse: | RECT BRIDGE GPP 1.5A 1000V DFM |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 10µA @ 1000V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |